Spotkania z rodzicami

W ramach cyklicznych spotkań z rodzicami realizujemy programy „Moje dziecko i jego świat” oraz „Nie jestem niegrzeczny, mam autyzm”.

Spotkania te mają na celu nawiązanie współpracy z rodzicami oraz wymianę doświadczeń dotyczących rozwiązywania różnych problemów społeczno-emocjonalnych oraz rozwojowych dzieci.

Kolejnym celem jest organizowanie zajęć integracyjnych dla dzieci i rodziców wynikających z organizacji roku szkolnego min. Dzień Mamy i Taty , wigilia klasowa, Dzień Babci i Dziadka, zabawy karnawałowe, Piknik Rodzinny. Organizacja wspólnych wyjść.

Jednym z przedsięwzięć podejmowanych wspólnie z rodzicami było wystawienie małej formy teatralnej „Na straganie”, w której rodzice wspólnie z dziećmi odgrywali scenki rodzajowe.

W roku szkolnym 2015/2016 zajęcia te organizowane są pod hasłem „Cztery pory roku” ich realizacja ma formę warsztatów muzyczno-taneczno-plastycznych.

„Jesień”